Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 13.11.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
13 листопада 2013 року м.Сокаль № 495

Про введення в дію рішення районного
конкурсного комітету з визначення переможця
конкурсу на приміських автобусних маршрутах
загального користування, які не виходять за
межі території району, від 11 листопада 2013 року

Керуючись пунктом 2 статті 20, частинами 1, 4 статті 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 7, 44, 46 Закону України “Про автомобільний транспорт”, відповідно до пункту 51 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, на підставі протоколу засідання районного конкурсного комітету з визначення переможця конкурсу на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, від 11 листопада 2013 року №2, з метою організації надання соціально значущих послуг з пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень яких є районна державна адміністрація:

1.Ввести в дію рішення районного конкурсного комітету з визначення переможця конкурсу на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, від 11 листопада 2013 року №2 про визначення переможця конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, згідно з додатком.

2.Укласти з переможцем конкурсу ПП «Авто-транс-сервіс» договір на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, зазначених в додатку.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше