Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 29.10.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
28 жовтня 2013 року м.Сокаль № 476

Про виконання бюджету Сокальського
району за 9 місяців 2013 року

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 25 жовтня 2013 року №26 “Про виконання бюджету Сокальського району за 9 місяців 2013 року”:

1.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Г.Леонова), Сокальській ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області (А.Турколяк), УДКСУ у Сокальському районі (С.Ковалик) спільно з комісією з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат та сільським, міським, селищному головам посилити контроль за своєчасним і повним надходженням платежів у відповідні бюджети.

2.Сокальській ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області (А.Турколяк) вжити заходів щодо погашення недоїмки по платежах до бюджету.

3.Головам Перв’ятицької, Межирічанської, Бутинської, Опільської місцевих рад забезпечити наповнення дохідної частини місцевого бюджету відповідно до планових призначень.

4.Головам міських, сільських, селищної та районної місцевих рад:

4.1.Вжити заходів щодо погашення недоїмки та заборгованості по платежах до місцевих бюджетів.

4.2.Переглянути договори оренди на землі несільськогосподарського призначення відповідно до чинного законодавства, терміново вжити заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів, у тому числі шляхом усунення випадків безоплатного використання суб’єктами господарювання земельних ділянок.

4.3.Переглянути ставки орендної плати за оренду цілісних майнових комплексів та іншого нерухомого майна в сторону збільшення.

4.4.Звести до мінімуму випадки надання пільг із сплати податків, зборів і платежів до бюджету.

4.5.Забезпечити цільове, ефективне та своєчасне використання коштів субвенцій з державного та обласного бюджетів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

5.Головам Поторицької, Перв’ятицької, Сілецької, Жвирківської, Межирічанської, Домашівської, Савчинської, Стенятинської, Опільської, Боб’ятинської місцевих рад забезпечити відрахування до районного бюджету субвенції на проведення видатків місцевих бюджетів, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів відповідно до планових призначень та угод.

6.Заслухати голів місцевих рад спільно з керівниками підприємств щодо надходження плати за землю.

7.Продовжити роботу по заслуховуванню голів місцевих рад, які не виконують бюджети.

8.Зобов’язати керівників бюджетних установ та рекомендувати сільським, міським, селищному головам:

8.1.Активізувати роботу по проведенню видатків на утримання установ та виконання загальнорайонних програм та заходів відповідно до планових призначень.

8.2.Використання бюджетних коштів проводити в межах кошторисних призначень та забезпечити суворий контроль за економією та використанням цих коштів.

8.3.Не допускати кредиторської заборгованості.

9.Про виконання розпорядження начальникам відділів, управлінь та головам місцевих рад повідомити райдержадміністрацію до 10 листопада 2013 року.

10.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше