Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 24.10.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
24 жовтня 2013 року м.Сокаль № 468

Про затвердження детального плану території
частини господарського двору в селі Поториця
по вулиці Зелена /за межами населеного пункту /

Відповідно до пункту 1 статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи рішення XXVII сесії VI скликання Поторицької сільської ради від 20 вересня 2013 року №354 «Про затвердження детального плану території частини господарського двору в с.Поториця по вулиці Зелена», розглянувши лист Поторицької сільської ради від 3 жовтня 2013 року №167 та протокол громадського обговорення проекту детального планування території частини господарського двору в селі Поториця по вулиці Зелена /за межами населеного пункту/ від 18 вересня 2013 року:

1.Затвердити детальний план території частини господарського двору в селі Поториця по вулиці Зелена /за межами населеного пункту/ з визначенням параметрів земельних ділянок для обслуговування викуплених будівель Сорочинського Олександра Олексійовича, Балка Ігора Івановича, Садловського Степана Васильовича, Галевича Федора Антоновича.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше