Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 24.10.2013р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
23 жовтня 2013 року м.Сокаль № 466

Про внесення змін до розпорядження
голови районної державної адміністрації
від 15 травня 2013 року №208

У зв’язку з кадровими змінами:

1.Внести зміни до пункту 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 травня 2013 року №208 „Про Колегію районної державної адміністрації”, затвердивши склад Колегії Сокальської районної державної адміністрації у новій редакції, що додається.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 вересня 2013 року №418 „Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 травня 2013 року №208”.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.Христинич.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше