Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 01.10.2013р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
30 вересня 2013 року м.Сокаль № 425

Про Програму розвитку сільських
територій Сокальського району
на період до 2015 року

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1158 «Про затвердження Державної цільової програми розвитку українського села на період до 2015 року», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 29 травня 2013 року №302/0/5-13 «Про Програму розвитку сільських територій Львівської області на період до 2015 року» та доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 30 липня 2013 року №91/0/6-13:

1.Затвердити Програму розвитку сільських територій Сокальського району на період до 2015 року (надалі - Програма), що додається.

2.Структурним підрозділам районної державної адміністрації, до компетенції яких відносяться завдання і заходи з реалізації Програми:

2.1.Забезпечити реалізацію заходів Програми.

2.2.Двічі на рік, до 25 червня та до 25 грудня, надавати управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації інформацію щодо їх виконання для узагальнення згідно з додатком.

3.Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (І.Шайнога) інформувати районну державну адміністрацію про хід виконання завдань і заходів з реалізації Програми двічі на рік, до 1 липня та 1 січня.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше