Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 10.10.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
10 жовтня 2013 року м.Сокаль № 445

Про визнання таким, що втратило чинність,
розпорядження голови Сокальської районної
державної адміністрації від 29 листопада 2012 року
№657 «Про надання дозволу на складання проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки для
ведення фермерського господарства громадянці Дмитрів
Марії Андріївні на території Двірцівської сільської ради»

Керуючись статтями 17, 122 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянки Дмитрів Марії Андріївни від 10 вересня 2013 року про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 29 листопада 2012 року №657 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства громадянці Дмитрів Марії Андріївні на території Двірцівської сільської ради»:

1.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 29 листопада 2012 року №657 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства громадянці Дмитрів Марії Андріївні на території Двірцівської сільської ради».

2.Відділу Держземагентства у Сокальському районі (С.Шевчук) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше