Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 26 лютого 2007 року № 83

м. Сокаль

Про створення конкурсної комісії з розгляду

бізнес-планів суб’єктів підприємництва по

створенню нових робочих місць для праце-

влаштування незайнятого населення вугле –

добувних регіонів, де ліквідовано шахти, що

перебуває на обліку в державній службі

зайнятості

Керуючись Порядком спрямування у 2007 році коштів на створення нових робочих місць для працевлаштування незайнятого населення вугледобувних регіонів, де ліквідовано шахти, що перебуває на обліку в державній службі зайнятості затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2007 року №220:

1. Створити конкурсну комісію з розгляду бізнес-планів суб’єктів підприємництва по створенню нових робочих місць для працевлаштування незайнятого населення вугледобувних регіонів, де ліквідовано шахти, що перебуває на обліку в державній службі зайнятості у складі згідно з додатком. D83

2. Районній комісії до 10 березня 2007 року розглянути подані бізнес-плани з врахуванням пріоритетного розвитку та подати свої пропозиції.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше