Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 04.10.2013р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
2 жовтня 2013 року м.Сокаль № 430

Про реєстрацію колективних договорів

Згідно із Законом України “Про колективні договори і угоди”, Порядком повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115, поданими документами:

1.Зареєструвати колективний договір між уповноваженим власником органом в особі начальника та профспілковим комітетом Управління ветеринарної медицини в Сокальському районі на 2013-2015 р.р.

2.Зареєструвати колективний договір між уповноваженим власником органом в особі начальника та профспілковим комітетом Сокальської районної державної лабораторії ветеринарної медицини на 2013-2015 р.р.

3.Зареєструвати колективний договір між уповноваженим власником органом в особі начальника та профспілковим комітетом Сокальської районної державної лікарні ветеринарної медицини на 2013-2015 р.р.

4.Зареєструвати колективний договір між уповноваженим власником органом в особі голови виконкому Волицької сільської ради та представниками, вільно обраними на зборах трудового колективу, Волицької сільської ради на 2013-2015 роки.

5.Сторонам колективних договорів врахувати, що відповідно до пункту 2 статті 5 Закону України “Про колективні договори і угоди” умови колективних договорів або угод, що погіршують порівняно з чинним законодавством становище працівників, є недійсними і забороняється включати їх до договорів та угод.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше