Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 10.09.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
9 вересня 2013 року м.Сокаль № 402

Про затвердження мережі дошкільних груп,
класів, груп продовженого дня, класів з
поглибленим вивченням окремих предметів,
профільним навчанням, та поділ класів на
групи у загальноосвітніх навчальних закладах
району в 2013 - 2014 навчальному році

Відповідно до частини 3 статті 9 Закону України ,,Про загальну середню освіту”, Закону України «Про дошкільну освіту», наказів Міністерства освіти і науки України від 20 травня 2003 року №306 ,,Про затвердження Типових навчальних планів для організації профільного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах”, від 20 лютого 2002 року №128 «Про затвердження Нормативів наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп подовженого дня і виховних груп загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 27 серпня 2010 року №834 «Про затвердження Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня», а також листа Міністерства освіти і науки України від 20 травня 2013 року №1/9-349 «Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2013/2014 навчального року», з метою створення належних умов для навчання і задоволення освітніх потреб учнів, залучення здібних учнів до науково-дослідницької роботи, та виходячи із побажань батьків та учнів, наявності необхідного кадрового та навчально - методичного забезпечення:

1.Затвердити мережу класів в загальноосвітніх навчальних закладах району у кількості 518 класів-комплектів із кількістю у них 9000 учнів, що додається.

2.Затвердити перелік навчальних закладів, де передбачено у 2013 – 2014 навчальному році функціонування груп продовженого дня у кількості 8,5 груп, зокрема: у Сокальський навчально-виховний комплекс ,,Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей”- 0,5 гр., Сокальська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 - 1гр., Сокальський навчально-виховний комплекс ,,Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 - ліцей”-1 гр., Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 – 0,5 гр., Жвирківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – 0,5 гр., Великомостівський навчально-виховний комплекс ,,Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей “- 1,5 гр., Сілецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – 0,5 гр., Поторицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – 0,5 гр., Ільковицький навчально-виховний комплекс ,,Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок” – 0,5 гр., Варязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – 0,5 гр., Забузька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – 0,5 гр., Острівський навчально-виховний комплекс ,,Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок” – 0,75 гр., Матівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – 0,25 гр.

3.Затвердити мережу дошкільних груп у дошкільних навчальних закладах та навчально - виховних комплексах «Загальноосвітня школа – дитячий садок» району в кількості 113 груп, що додається.

4.Керівникам навчальних закладів: Сокальської гімназії імені Олега Романіва - Омеляш Л.М., Сокальського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 - ліцей» - Драган Н.І., Великомостівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня – ліцей» - Стадницькій Г.Т. здійснювати з 1 вересня 2013 року поділ класів з поглибленим вивченням предметів та класів передпрофільної і профільної підготовки, з метою формування логіко-математичних, філологічних здібностей при вивченні окремих предметів на групи залежно від наповнюваності учнів:

4.1.Сокальська гімназія імені Олега Романіва (Омеляш Л.М.) – у всіх класах при вивченні математики та української мови і літератури (відповідно у математичних та філологічних класах), англійської мови (згідно із Статутом гімназії передбачено поглиблене вивчення цієї мови).

4.2.Сокальський навчально-виховний комплекс ,,Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4-ліцей” (Драган Н.І.) – при вивченні української мови, англійської мови у 2-Б класі та 2-В класі з метою пропедевтичного навчання при такій наповнюваності класів: 2-А - 24 учні, 2-Б - 29 учнів, 2-В – 29 учнів.

4.3.Сокальський навчально-виховний комплекс ,,Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4-ліцей” (Драган Н,І) – при вивченні української мови, англійської мови, технології у 10-А класі (фізико-математичного профілю) при такій наповнюваності класів: 10-А (фізико-математичний профіль) – 29 учнів; 10-Б (спортивний профіль) – 24 учні.

4.4.Великомостівський навчально-виховний комплекс ,,Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей” (Стадницька Г.Т.) - при вивченні української мови, англійської мови, трудового навчання, фізичної культури, захисту Вітчизни, інформатики у 10-А класі (біолого -хімічного профілю) при такій наповнюваності класів: 10-А клас – 28 учнів (біолого-хімічний профіль), 10-Б клас – 20 учнів (фізико-математичний профіль).

5.Начальнику відділу освіти Р.Монастирському проводити оплату праці педагогічних працівників відповідно до тарифікації, в межах кошторисних призначень.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Перший заступник голови районної державної адміністрації
П.М.САВЧУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше