Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 10.09.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
9 вересня 2013 року м.Сокаль № 397

Про експертну комісію апарату
Сокальської районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи", Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007 року №1004, Наказу Міністерства юстиції України від 19 червня 2013 року №1227/5 "Про затвердження Типового положення про експертну комісію державного органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 червня 2013 року за №1062/23594, доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 5 серпня 2013 року №93/0/6-13, враховуючи протокол засідання експертної комісії районної державної адміністрації від 23 серпня 2013 року №3, протокол засідання експертної комісії архівного відділу районної державної адміністрації від 5 вересня 2013 року № 2:

1.Утворити експертну комісію (далі – ЕК) апарату Сокальської районної державної адміністрації у складі згідно з додатком.

2.Затвердити положення про експертну комісію апарату Сокальської районної державної адміністрації, що додається.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 вересня 2011 року №544 “Про утворення експертної комісії районної державної адміністрації”.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.Христинич.

Перший заступник голови районної державної адміністрації
П.М.САВЧУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше