Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 10.09.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
9 вересня 2013 року м.Сокаль № 396

Зареєстровано в Сокальському районному
управлінні юстиції у Львівській області
"17" вересня 2013 року за № 11/142
Уповноважена особа органу державної
реєстрації_________Олесько А.

(підпис)

Про визнання таким, що втратило
чинність, розпорядження голови
районної державної адміністрації
нормативно-правового характеру

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пунктів 2, 3, 4 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів Міністерств та інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року №731, враховуючи протокол засідання комісії по перегляду нормативно-правових актів районної державної адміністрації від 31 липня 2013 року №1, з метою упорядкування розпоряджень нормативно-правового характеру (нормативно-правових актів) Сокальської районної державної адміністрації, недопущення множинності та накопичення застарілих розпоряджень нормативно-правового характеру:

1.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 березня 2001 року №115 "Про затвердження Положення про службу у справах неповнолітніх Сокальської районної державної адміністрації в новій редакції", яке зареєстроване в Сокальському районному управлінні юстиції 25 липня 2001 року №16/47.

2.Головному спеціалісту юридичного сектору апарату районної державної адміністрації (Н. Білань) у 5 денний термін подати розпорядження на державну реєстрацію до Сокальського районного управління юстиції, опублікувати у районному часописі "Голос з-над Бугу" та на офіційному сайті районної державної адміністрації.

3.Розпорядження набуває чинності після державної реєстрації в Сокальському районному управлінні юстиції та офіційного опублікування.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М. Христинич.

Перший заступник голови районної державної адміністрації
П.М.САВЧУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше