Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 23.08.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
20 серпня 2013 року м.Сокаль № 366

Про створення робочої групи з питань
інвентаризації об’єктів незавершеного
будівництва в Сокальському районі

На виконання протоколу наради з питань виконання у Львівській області завдань Президента України щодо розвитку будівельної галузі від 31 липня 2013 року та протоколу наради голови районної державної адміністрації від 2 серпня 2013 року щодо проведення інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва:

1.Створити робочу групу з питань інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва в Сокальському районі (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.

2.Робочій групі:

2.1.Провести інвентаризацію об’єктів незавершеного будівництва до 15 жовтня 2013 року.

2.2.Надати пропозиції щодо подальшого використання (зокрема списання) розташованих на території району об’єктів незавершеного будівництва з низьким ступенем готовності (до 30%) до 25 жовтня 2013 року.

2.3.Визначити перелік об’єктів, які експлуатуються без прийняття в експлуатацію у встановленому порядку та опрацювати механізм зняття їх з реєстрації в органах статистики до 25 жовтня 2013 року.

2.4.Вжити заходів щодо зняття з обліку в органах статистики об’єктів незавершеного будівництва які експлуатуються без прийняття в експлуатацію до 1 грудня 2013 року.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше