Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 16.08.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
14 серпня 2013 року м.Сокаль № 347

Про затвердження конкурсної комісії
із визначення претендентів на участь
у "Комплексній програмі підтримки та
розвитку агропромислового комплексу
Львівської області на 2013-2015 роки".

На виконання рішення ХХІV сесії VI скликання Львівської обласної ради від 16 травня 2013 року №760 "Про затвердження Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області на 2013-2015 роки" та пункту 4 "Порядку використання коштів обласного бюджету на виконання Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області на 2013-2015 роки" затвердженого розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 1 липня 2013 року №384/0/5-13 "Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету на виконання Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області на 2013-2015 роки"

1.Утворити конкурсну комісію з визначення претендентів на участь у "Комплексній програмі розвитку агропромислового комплексу Львівської області на 2013-2015 роки" у складі згідно з додатком

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Кущака І.М.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше