Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 07.08.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
6 серпня 2013 року м.Сокаль № 338

Про затвердження проектно-кошторисної
документації на капітальний ремонт приміщення
Центру надання адміністративних послуг
Сокальської районної державної адміністрації

Керуючись статтями 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Законом України "Про адміністративні послуги", наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 червня 2013 року № 256 "Про затвердження Порядку використання у 2013 році коштів державного бюджету, передбачених на утворення центрів надання адміністративних послуг"та з метою створення зручних і сприятливих умов для отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади:

1.Затвердити Зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва "Капітальний ремонт приміщення Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації", що додається.

2.Затвердити Дефектний акт, що додається.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Савчука П.М.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше