Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 07.08.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
5 серпня 2013 року м.Сокаль № 336

Про затвердження положення
про експертну комісію архівного відділу
Сокальської районної державної адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України " Про Національний архівний фонд та архівні установи", Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007 року № 1004, Наказу Міністерства юстиції України від 19 червня 2013 року № 1225/5 "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Державного комітету архівів України з питань організації роботи комісій з проведення експертизи цінності документів", Наказу Міністерства юстиції України від 19 червня 2013 року № 1226/5 "Про затвердження Типового положення про експертну комісію архівного відділу районної, районної у мм. Києві і Севастополі державної адміністрації, міської ради", доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 18 липня 2013 року № 85/0/6 -13.

1.Затвердити положення про експертну комісію архівного відділу Сокальської районної державної адміністрації, що додається.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 27 грудня 2012 року № 727 "Про створення експертної комісії архівного відділу Сокальської районної державної адміністрації "

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату М.Христинич.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше