Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 31.07.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДОРУЧЕННЯ
30 липня 2013 року м.Сокаль № 24 /02-06

Для виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 26 липня 2013 року №18
“Про стан виконання розпоряджень та доручень
голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації
у структурних підрозділах райдержадміністрації
за перше півріччя 2013 року”:

Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації

1.Вжити вичерпних заходів щодо безумовного виконання документів, що перебувають на контролі. Підвищити вимогливість і рівень персональної відповідальності посадових осіб за якістю і своєчасністю виконання завдань, визначених розпорядженнями і дорученнями голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації, відповідно до своїх повноважень.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

Г.Васьків

2.Оприлюднити на офіційному веб-сайті райдержадміністрації інформацію про стан виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації у структурних підрозділах райдержадміністрації за перше півріччя 2013 року.

ТЕРМІН: ДО 3 СЕРПНЯ 2013 РОКУ

3.Контроль за виконанням доручення покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.Христинич.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше