Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-25.07.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
24 липня 2013 року м.Сокаль № 320

Про порядок проведення конкурсу
з розгляду конкурсних пропозицій
та прийняття рішення про визначення
переможця конкурсу на автобусному
маршруті загального користування

Відповідно до статтей 13, 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 7 Закону України "Про автомобільний транспорт", з метою забезпечення прозорості проведення конкурсів з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування:

1.Оголосити конкурс з визначення перевізників для роботи на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Сокальського району.

2.При проведенні конкурсів керуватись постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" (із змінами і доповненнями).

3.Відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської районної державної адміністрації ( О.Юзефик) приймати документи на участь у конкурсі від перевізників-претендентів.

4.Плата за участь у конкурсі вноситься перевізниками-претендентами на рахунок робочого органу згідно з затвердженим кошторисом.

5.Термін дії договору, який укладається з перевізником - переможцем конкурсу, становить п`ять років.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше