Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-24.06.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 23 червня 2011 року
№372 м. Сокаль

Про затвердження плану заходів з виконання
у 2011 році Загальнодержавної програми
„Національний план дій щодо реалізації
Конвенції ООН про права дитини” на період
до 2016 року у Сокальському районі

На виконання Закону України Про Загальнодержавну програму „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року, розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 330-р Про затвердження плану заходів з виконання у 2011 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 23 травня 2011 року № 447/0/5-11 Про затвердження плану заходів з виконання у 2011 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року у Львівській області:

1. Затвердити план заходів з виконання у 2011 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року у Сокальському районі (надалі – план заходів), згідно з додатком.

2. Начальникам відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечити:

2.1. Виконання плану заходів за рахунок коштів, передбачених на їх реалізацію в районному бюджетах на 2011 рік, а також інших джерел.

2.2. Надання інформації про хід виконання плану заходів службі у справах дітей райдержадміністрації до 30 січня 2012 року.

3. Службі у справах дітей райдержадміністрації (Г. Федаш) подати інформацію про хід виконання плану заходів службі у справах дітей облдержадміністрації до 1 лютого 2012 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Н. Карташову.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше