Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-16.07.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
11липня 2013 року м.Сокаль № 309

Про затвердження Положень про відділ житлово- комунального
господарства,цільових програм та розвитку інфраструктури,
про сектор з питань цивільного захисту
Сокальської районної державної адміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887 про затвердження "Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації", наказу Міністра надзвичайних ситуацій України від 26 листопада 2012 №1354 "Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положень про структурний підрозділ з питань цивільного захисту місцевої державної адміністрації", враховуючи розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 24 травня 2013 року №226 "Про впорядкування структури Сокальської районної державної адміністрації".

1.Затвердити Положення про відділ житлово- комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської районної державної адміністрації ,що додається.

2.Затвердити Положення про сектор з питань цивільного захисту Сокальської районної державної адміністрації, що додається.

3.Визнати таким ,що втратив чинність пункт 7 розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 29 грудня 2012 року № 759 "Про затвердження Положень про відділи, сектори ,управління та державного адміністратора Сокальської районної державної адміністрації".

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П. Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше