Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 05.07.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОРУЧЕННЯ

1 липня 2013 року м.Сокаль №16/02-06

На виконання протоколу наради заступника голови райдержадміністрації від 21 червня 2013 року „Про утримання об’єктів водного господарства, меліоративної системи та попередження випадків підтоплення територій Сокальського району":

В.Новосаду

1.Забезпечувати працездатність та збереження державних меліоративних фондів та недопущення погіршення їх технічного стану.

ТЕРМІН: ПРОТЯГОМ 2013 РОКУ

2.Проводити ремонтні та відновлювальні роботи на міжгосподарських об’єктах.

ТЕРМІН: ДО ГРУДНЯ 2013 РОКУ

3.Проводити роботи з надання платних послуг з подачі води на зволоження осушуваних сільгоспугідь.

ТЕРМІН: ПРИ НАДХОДЖЕННІ ЗВЕРНЕНЬ

4.Проводити роботи по ремонту внутрішньогосподарської меліоративної мережі згідно з районною програмою захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення на населених пунктів від підтоплення.

ТЕРМІН: ДО ГРУДНЯ 2013 РОКУ

І.Шайнозі

5.Проводити контроль за якістю та повнотою, виконаних робіт по районній програмі захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення на населених пунктів від підтоплення.

ТЕРМІН: ПО МІРІ ВИКОНАННЯ РОБІТ У 2013 РОЦІ

6.Про виконання доручення інформувати райдержадміністрацію у вказані терміни.

Заступник голови районної

державної адміністрації
І.М.КУЩАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше