Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 05.07.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

1 липня 2013 року м.Сокаль № 277

Про отримання позики на покриття

тимчасового касового розриву у червні

2013 року

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,

враховуючи необхідність у своєчасній виплаті заробітної плати працівникам

бюджетних установ Сокальського району за ІІ половину червня поточного року,

оплати за медикаменти, продукти харчування та спожиті енергоносії та

наявністю тимчасового касового розриву в районному бюджеті Сокальського

району, керуючись пунктом 12 рішення ХУІІІ сесії VІ скликання Сокальської районної ради від 28 грудня 2012 року №358 „Про районний бюджет Сокальського району на 2013 рік”:

1.Просити в управлінні Державної казначейської служби України в Сокальському районі Львівської області позику в сумі 4955000 (чотири мільйони дев"ятсот п"ятдесять п"ять тисяч) гривень на покриття видатків на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахувань на заробітну плату за II половину червня 2013 року, оплату за медикаменти, продукти харчування та спожиті енергоносії з погашенням 31 серпня 2013 року.

2.Спрямувати на погашення позики в сумі 4955000 (чотири мільйони дев"ятсот п"ятдесять п"ять тисяч) гривень відрахування від щоденних податків та неподаткових платежів (без урахування субвенції з інших бюджетів) в розмірі встановленому Головним управлінням Державної казначейської служби України у Львівській області, до повного погашення позики.

3.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації підготувати та подати необхідний пакет документів до управління Державної казначейської служби України у Сокальському районі Львівської області.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишено за собою.

Голова районної державної

адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше