Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 01.07.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27 червня 2013 року м.Сокаль № 276

Про виділення коштів

На виконання районної «Програми підтримки культурно–просвітницьких та інформаційно–презентаційних заходів на 2013 рік», затвердженої рішенням ХІХ сесії VІ скликання Сокальської районної ради від 21 лютого 2013 року №379 "Про внесення змін до рішення Сокальської районної ради від 28 грудня 2012 року № 356 "Про затвердження загальнорайонних програм на 2013 рік":

1.Виділити кошти в сумі 3 000 (три тисячі) гривень для організації відзначення Дня Конституції України, Дня молоді, за рахунок призначень «Програми підтримки культурно – просвітницьких та інформаційно – презентаційних заходів на 2013 рік».

2.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Г.Леоновій виділені кошти перерахувати на рахунок райдержадміністрації, як головного розпорядника коштів.

3.Начальнику відділу фінансово – господарського забезпечення райдержадміністрації С.Гойдало проводити оплату після представлення документів.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Голова районної державної

адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше