Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 01.07.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26 червня 2013 року м.Сокаль № 273

Про внесення змін у додаток до

розпорядження голови районної

державної адміністрації

від 2 березня 2001 року № 98

У зв`язку з кадровими змінами:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 2 березня 2001 року №98 „Про районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій", виклавши склад районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 05 жовтня 2012 року №524 "Про внесення змін у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 березня 2001 року № 98".

Голова районної державної

адміністрації
Н.П. КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше