Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-26.06.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
25 червня 2013 року м.Сокаль № 269

Про реєстрацію колективних договорів

Згідно із Законом України “Про колективні договори і угоди”, Положенням про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод, колективних договорів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року №225, поданими документами:

1.Зареєструвати колективний договір між директором Романівського навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І- ст. – дитячий садок та первинною організацією профспілки працівників освіти і науки України на 2013-2015 рр.

2.Зареєструвати колективний договір між директором Княжівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та первинною організацією профспілки працівників освіти і науки України на 2013-2015 рр.

3.Зареєструвати колективний договір між директором Перетіцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та первинною організацією профспілки працівників школи на 2013-2015 рр.

4.Зареєструвати колективний договір між директором Лучицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий садок» та первинною організацією профспілки працівників Лучицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий садок» на 2013-2015 рр.

5.Зареєструвати колективний договір між директором Жвирківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та первинною організацією профспілки працівників освіти і науки України на 2013-2015 рр.

6.Зареєструвати колективний договір між директором Стаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. імені Осипа Лещука та первинною організацією профспілки працівників освіти і науки України на 2013-2015 рр.

7.Зареєструвати колективний договір між дирекцією і первинною профспілковою організацією Горбківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. на 2013-2015 рр.

8.Сторонам колективних договорів врахувати, що відповідно до пункту 2 статті 5 Закону України “Про колективні договори і угоди” умови колективних договорів або угод, що погіршують порівняно з чинним законодавством становище працівників є недійсними і забороняється включати їх до договорів та угод.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше