Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 21.06.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17 червня 2013 року м.Сокаль № 258

Про виготовлення детального плану території

господарського двору в селі Борятин

Острівської сільської ради

(за межами населеного пункту )

Керуючись статтями 17, 123, 125, Земельного кодексу України статтею 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 13 Закону України «Про основи містобудування», статтями 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», розглянувши звернення ФОП Коростенського А.О. та фермерського господарства «Цицика Й.О.» від 5 червня 2013 року щодо надання згоди на виготовлення детального плану території господарського двору в селі Борятин по вулиці Зеленій, 58/1 та 61б Острівської сільської ради (за межами населеного пункту):

1.Замовити виготовлення детального плану території в селі Борятин Острівської сільської ради (за межами населеного пункту).

2.Розроблений та погоджений у встановленому порядку детальний план території з результатами громадського обговорення подати на затвердження районній державній адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Перший заступник голова районної

державної адміністрації
П.М.САВЧУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше