Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-14.06.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
13 червня 2013 року м.Сокаль № 254

Про проведення обстеження Відокремленого підрозділу
Оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник»
Державного підприємства «Львіввугілля»

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання доручення першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації від 4 червня 2013 року №43, враховуючи лист заступника голови – керівника апарату Львівської обласної державної адміністрації від 13 червня 2013 року №5/33-4820/0/2-13/4-21, з метою перевірки організації оздоровлення:

1.Утворити робочу комісію для проведення обстеження Відокремленого підрозділу Оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник» Державного підприємства «Львіввугілля» (далі – робоча комісія) у складі згідно з додатком.

2.Робочій комісії провести обстеження Відокремленого підрозділу Оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник» Державного підприємства «Львіввугілля» 14 червня 2013 року.

3.Інформацію за результатами обстеження подати в департамент з питань освіти, сім’ї та молоді обласної державної адміністрації до 15 червня 2013 року.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Перший заступник голови районної державної адміністрації
П.М.САВЧУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше