Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-03.06.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДОРУЧЕННЯ
від 1 червня 2013 року м.Сокаль № 14/02-06

На виконання пункту 8 протоколу № 33 засідання Кабінету
Міністрів України від 15 травня 2013 року та доручення голови
Львівської обласної державної адміністрації від 29 травня 2013 року
№68/0/6-13:

1.Створити комісію для обстеження дитячих і спортивних майданчиків, у тому числі тих, що розташовані на прибудинкових територіях, а також атракціонів та інших об’єктів відпочинку дітей (далі – комісія для обстеження дитячих і спортивних майданчиків та атракціонів) у складі згідно з додатком.

Комісії для обстеження дитячих і спортивних майданчиків та атракціонів (П.Савчук):

2.Забезпечити обстеження дитячих і спортивних майданчиків у тому числі тих, що розташовані на прибудинкових територіях, а також атракціонів та інших об’єктів відпочинку дітей.

3.Вжити вичерпних заходів щодо забезпечення їх безпечної експлуатації та цивільного захисту у сфері пожежної і техногенної безпеки або прийняти рішення про їх невідкладне закриття із залученням представників органів місцевого самоврядування та інших компетентних органів.

4.Інформацію про проведену роботу надати Територіальному управлінню державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Львівській області.

ТЕРМІН: ДО 5 ЧЕРВНЯ 2013 РОКУ

5.Контроль за виконанням доручення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше