Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-27.05.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
24 травня 2013 року м.Сокаль № 227

Про затвердження Порядку
організації чергування

Відповідно до статтей 5, 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2013 року №254 “Про затвердження Типового порядку організації чергування керівників і заступників центральних та місцевих органів виконавчої влади на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій”, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 29 квітня 2013 року №212/0/5-13 „Про затвердження Порядку організації чергування”:

1.Затвердити Порядок організації чергування заступників голови, керівника апарату районної державної адміністрації на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, що додається.

2.Для організації чергування до 31 травня 2013 року:

2.1.Першому заступникові голови районної державної адміністрації П.Савчуку спільно з відділом житлово-комунального господарства, цільових програм, розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації (О.Юзефик) розробити Інструкцію з організації чергування заступників голови, керівника апарату Сокальської районної державної адміністрації у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

2.2.Начальникові відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Н.Перегінець розробити довідники телефонів заступників голови обласної державної адміністрації, заступників голови, керівника апарату районної державної адміністрації, виконавчих комітетів міських, селищної, сільських рад, керівників комунальних служб, правоохоронних органів і медичних установ.

2.3.Відділу житлово-комунального господарства, цільових програм, розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації (О.Юзефик) з метою забезпечення роботи заступників голови, керівника апарату районної державної адміністрації під час чергування у святкові дні, підготувати комплект документів (копію Плану реагування на надзвичайні ситуації у Сокальському районі, класифікатор надзвичайних ситуацій, довідник телефонів начальників районних спеціалізованих служб цивільного захисту та керівників рятувальних підрозділів, довідкові та інші документи з питань реагування на надзвичайні ситуації).

2.4.Міським, селищному, сільським головам:

2.4.1.Розробити та затвердити Порядок організації чергування на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

2.4.2.Графік чергування затверджувати не менше, ніж за десять днів до святкових днів, та надсилати відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації не менше, ніж за сім днів до святкових дат.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше