Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-27.05.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
24 травня 2013 року м.Сокаль № 226

Про впорядкування структури
районної державної адміністрації

Відповідно до статтей 5, 6, 44, 47 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтей 104, 105, 106, 107 Цивільного кодексу України, статті 59 Господарського кодексу України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року №606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм.Києві та Севастополі державних адміністрацій», враховуючи розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 14 травня 2013 року №237/0/5-13 “Про впорядкування структури обласної державної адміністрації” та з метою оптимізації структури районної державної адміністрації та підвищення ефективності державного управління:

1.Затвердити перелік структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації згідно з додатком 1.

2.Затвердити перелік відділів, управлінь та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації згідно з додатком 2.

3.Затвердити граничну чисельність працівників апарату, відділів, управлінь та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації згідно з додатком 3.

4.Перейменувати з 15 липня 2013 року:

4.1.Сектор з питань фізичної культури та спорту районної державної адміністрації у відділ молоді та спорту районної державної адміністрації.

4.2.Відділ з питань освіти, сім’ї та молоді районної державної адміністрації у відділ освіти районної державної адміністрації, з передачею завдань і функцій в частині молодіжної політики відділу молоді та спорту районної державної адміністрації, а в частині сімейної політики, поліпшення становища сімей, попередження насильства в сім’ї, оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, протидії торгівлі людьми – управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації.

5.Припинити діяльність структурного підрозділу районної державної адміністрації:

5.1.Відділ житлово – комунального господарства, цільових програм, розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації шляхом реорганізації (поділу) на:

5.1.1.Відділ житлово – комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації.

5.1.2.Сектор з питань цивільного захисту районної державної адміністрації.

6.Відділу фінансово - господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (С.Гойдало) до 1 липня 2013 року підготувати проект розпорядження про затвердження змін до фонду оплати праці працівників і видатків на утримання структурних підрозділів районної державної адміністрації відповідно до цього розпорядження.

7.Відділу організаційно - кадрової роботи апарату районної державної адміністрації (Н.Перегінець):

7.1.Персонально попередити усіх працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, які припиняють діяльність, про можливе вивільнення відповідно до статті 49-2 Кодексу законів про працю України.

7.2.Забезпечити додержання вимог трудового законодавства щодо дотримання прав працівників структурних підрозділів, які підлягають вивільненню.

8.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Г.Леонова) подати проект рішення районної ради про зміну головних розпорядників коштів районного бюджету на 2013 рік відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, враховуючи зміни у структурі районної державної адміністрації відповідно до цього розпорядження.

9.Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (В.Огінський) внести зміни та доповнення до Положення про управління соціального захисту населення районної державної адміністрації відповідно до цього розпорядження.

10.Керівникам новоутворених структурних підрозділів районної державної адміністрації у тижневий термін після призначення:

10.1.Розробити штатний розпис і подати у відділ фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації для затвердження в установленому порядку.

10.2.Розробити та подати на затвердження голові районної державної адміністрації положення про відповідний структурний підрозділ для затвердження в установленому порядку.

11.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 жовтня 2012 року №590 „Про впорядкування структури районної державної адміністрації” (з урахування внесених до нього змін).

12.Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації, контроль – на заступників голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше