Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-22.05.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
21 травня 2013 року м.Сокаль № 222

Про створення комісії по розгляду документів щодо надання
соціальних послуг із встановленням диференційованої плати
в структурних підрозділах Сокальського районного
територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Відповідно до частини 6 статті 7 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2012 року №1184 «Про затвердження Порядку надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати та внесення змін до переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року №1417 "Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" та розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 17 травня 2013 року №210 "Про затвердження Порядку надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати в структурних підрозділах Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)":

1.Створити комісію по розгляду документів щодо надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати в структурних підрозділах Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у складі згідно з додатком.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше