Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-08.07.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 7 липня 2011 року № 394
м. Сокаль

Про надання дозволу ТОВ «Еко-Оптіма» на складання
проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
для тимчасового встановлення мачт з вимірювальною
апаратурою на території Домашівської,
Острівської та Жужелянської сільських рад

Керуючись статтями 17, 124, 134 п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши клопотання ТОВ «Еко-Оптіма» про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для тимчасового встановлення мачт з вимірювальною апаратурою на території Домашівської, Острівської та Жужелянської сільських рад:

1. Дати дозвіл ТОВ «Еко-Оптіма» на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для тимчасового встановлення мачт з вимірювальною апаратурою на території Домашівської, Острівської та Жужелянської сільських рад, орієнтовною площею 1,4 га кожна.

2. Розроблені та погоджені у встановленому порядку проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок подати на затвердження районній державній адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В. Катерину.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше