Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 14 лютого 2007 року № 59

м. Сокаль

Про проведення державного технічного огляду
тракторів, самохідних шасі, самохідних меліоративних
і дорожньо-будівних машин, тракторних причепівЗгідно з постановами Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1994 року №652 “Про затвердження Правил проведення державного технічного огляду тракторів, самохідних машин, самохідних меліоративних і дорожньо-будівних машин, тракторних причепів”, 12 січня 1996 року № 59 “Про затвердження Типового положення про інспекцію державного технічного нагляду обласної, Київської та Севастопольської міської державних адміністрацій” та 17 березня 1998 року №298 “Про розміри зборів за послуги, що надаються інспекціями державного технічного нагляду обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій” та на виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 22 січня 2007 року №31 „Про проведення державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних меліоративних і дорожньо-будівних машин, тракторних причепів”:

1. Інспекції державного технічного нагляду у Сокальському районі (П.Кусевич) провести державний технічний огляд тракторів, самохідних шасі, самохідних меліоративних і дорожньо-будівних машин, тракторних причепів у такі терміни:

1.1. Машини для приготування і внесення в ґрунт засобів хімічного захисту рослин – до 10 травня 2007 року.

1.2. Зернозбиральні та кормозбиральні комбайни, трактори, самохідні меліоративні і дорожньо-будівні машини, тракторні причепи – до 1 липня 2007 року.

1.3. Бурякозбиральні комбайни і інші самохідні машини для збирання пізніх культур – до 1 вересня 2007 року.

2. Створити комісію по проведенню державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних меліоративних і дорожньо-будівних машин, тракторних причепів у складі згідно з додатком. ~1~

3.Затвердити та довести до відома господарств, підприємств, організацій, сільськогосподарських товаровиробників і приватних осіб графік проведення державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, меліоративних і дорожньо – будівельних машин, тракторних причепів.

4. Рекомендувати головам міських, селищної, сільських рад, з метою запобігання травматизму серед населення внаслідок використання технічно несправних транспортних засобів, забезпечити своєчасну реєстрацію та представлення на державний технічний огляд тракторів, самохідних машин та тракторних причепів, які належать машинокористувачам усіх форм власності, що проживають або розташовані на території відповідної міських, селищної, сільських ради.

5.Інспекції державного технічного нагляду у Сокальському районі /П.Кусевич/ інформувати до 10 липня 2007 року інспекцію державного технічного нагляду обласної державної адміністрації про наслідки проведення державного технічного огляду.

6.Інспекції державного технічного нагляду у Сокальському районі /П.Кусевич/, РВ УМВСУ /Б.Кіщук/, ДПІ у Сокальському районі /Н. Кулинич/ вжити заходів для своєчасного проведення державного технічного огляду і повноти сплати податків.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації О.Зарічну.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше