Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-21.05.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
20 травня 2013 року м.Сокаль № 213

Про проведення перевірки в інтернатному закладі системи
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
комунальному закладі Львівської обласної ради «Сокальській
загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів
імені Т.Шевченка»

На виконання статті 4 Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", статті 18 Закону України "Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей -сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 17 травня 2013 року №252/0/5-13 «Про проведення перевірки в інтернатних закладах системи Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, дитячих будинках змішаного типу, будинках дитини у Львівській області» та з метою перевірки умов утримання і виховання дітей, вивчення ситуації щодо захисту прав і законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають в інтернатному закладі системи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України комунальному закладі Львівської обласної ради «Сокальській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів імені Т.Шевченка»:

1.Утворити районну комісію щодо перевірки інтернатного закладу системи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України комунального закладу Львівської обласної ради «Сокальської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Т.Шевченка» (далі – районна комісія) у складі згідно з додатком.

2.Районній комісії здійснити перевірку комунального закладу Львівської обласної ради «Сокальської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Т.Шевченка» 22 травня 2013 року.

3.Інформацію за результатами перевірки надати службі у справах дітей обласної державної адміністрації до 22 травня 2013 року.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше