Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-21.05.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
20 травня 2013 року м.Сокаль № 212

Про порядок здійснення контролю за виконанням
документів у Сокальській райдержадміністрації

На виконання Указів Президента України від 29 березня 2000 року

№549/2000 "Про заходи щодо вдосконалення організації контролю за виконанням актів та доручень Президента України", від 26 липня 2005 року №1132/2005 "Питання контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України" та відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації від 31 жовтня 2012 року №590 "Про впорядкування структури районної державної адміністрації", від 29 грудня 2012 року №759 "Про затвердження Положень про відділи, сектори, управління та державного адміністратора Сокальської районної державної адміністрації", від 19 квітня 2012 року №202 "Про затвердження Інструкції з діловодства у Сокальській районній державній адміністрації", від 18 березня 2013 року №117 "Про затвердження Регламенту Сокальської районної державної адміністрації":

1.Затвердити Порядок здійснення контролю за виконанням документів у Сокальській райдержадміністрації, що додається.

2.Керівникам відділів, управлінь, служб райдержадміністрації забезпечити неухильне і своєчасне виконання документів, що підлягають контролю.

3.Сектору контролю апарату райдержадміністрації щопівроку вносити на розгляд Колегії райдержадміністрації питання про стан виконавчої дисципліни у структурі райдержадміністрації.

4.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 17 травня 2011 року №280 "Про порядок здійснення контролю за виконанням документів у Сокальській райдержадміністрації".

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.Христинич.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше