Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-15.05.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
14 травня 2013 року м.Сокаль № 202

Про створення робочої групи з реалізації проекту щодо
запровадження державного регулювання цін на
лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною
хворобою у Сокальському районі

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року №340 „Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою” та від 5 вересня 2012 року №907 „Про затвердження Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою”, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 26 жовтня 2012 року №748/0/5-12 „Про реалізацію проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у Львівській області”, враховуючи наказ головного управління охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2012 року №765 «Про реалізацію проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у Львівській області», з метою надання якісної і доступної медичної допомоги, раціонального призначення ліків, ефективного використання бюджетних коштів:

1.Створити робочу групу з реалізації проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у Сокальському районі у складі згідно з додатком.

2.Залучити до реалізації проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою всі аптеки та аптечні пункти на території Сокальського району.

3.Головному лікарю КЗ СРР ЛО „Сокальська ЦРЛ” Р.Шведу забезпечити:

3.1.Реалізацію проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у Сокальському районі.

3.2.Широке висвітлення проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у Сокальському районі у засобах масової інформації району.

4.Районним терапевтам та районним кардіологам забезпечити інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у Сокальському районі.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше