Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-29.04.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
29 квітня 2013 року м.Сокаль № 185

Про підсумки роботи територіально-
господарського комплексу Сокальського
району за І квартал 2013 року

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 26 квітня 2013 року №13 “Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу Сокальського району за І квартал 2013 року”:

1.Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1.1.Сприяти нарощуванню виробництва сільськогосподарської продукції за рахунок підвищення врожайності сільськогосподарських культур, продуктивності тваринництва та впровадження новітніх технологій.

1.2.Проводити роз’яснювальну роботу, стосовно реалізації програм підтримки агропромислового комплексу з бюджетів всіх рівнів.

1.3.Організовувати та проводити ярмарки сільськогосподарської продукції із залученням товаровиробників та переробних підприємств району.

2.Районній комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості з заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат посилити роботу з підприємствами – боржниками з виплати заробітної плати.

3.Керівникам бюджетних установ, житлово-комунальних підприємств, начальникам Сокальського РЕМ, філій «Сокальське УЕГГ», «Червоноградське УЕГГ» та рекомендувати головам міських, селищної рад:

3.1.Вжити заходів для погашення у повному обсязі всіма категоріями споживачів заборгованості з оплати використаних у поточному році енергоносіїв (природного газу, електричної і теплової енергії, води та наданих послуг з водовідведення), а також забезпечити щомісячну оплату поточного споживання енергоносіїв та житлово-комунальних послуг згідно з укладеними договорами.

3.2.Постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення та інших категорій споживачів щодо забезпечення 100% оплати за спожиті енергоносії та отримані житлово-комунальні послуги.

4.Рекомендувати головам місцевих рад заключити угоди з виконавцями робіт з поточного та капітального ремонтів комунальних доріг району та забезпечити виконання даних робіт.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше