Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-24.04.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
22 квітня 2013 року м.Сокаль № 175

Про реєстрацію колективних
договорів, змін та доповнень
до колективних договорів

Згідно із Законом України “Про колективні договори і угоди”, Положенням про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод, колективних договорів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року №225, поданими документами:

1.Зареєструвати колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом ТзОВ «Сокальське племпідприємство» на 2013-2016 роки.

2.Зареєструвати колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Комунального підприємства «Міжлікарняна аптека №287» м.Сокаль на 2013 рік.

3.Зареєструвати зміни та доповнення до колективного договору між адміністрацією та первинною профспілковою організацією Відокремленого підрозділу Оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник» Державного підприємства «Львіввугілля» (в редакції 2010 року).

4.Зареєструвати зміни та доповнення до колективного договору між адміністрацією та первинною профспілковою організацією Відокремленого підрозділу «Управління «Західвуглепостач» Державного підприємства «Львіввугілля» (в редакції 2010 року).

5.Зареєструвати зміни і доповнення до колективного договору від 25 січня 2007 року по КП «Сокальжитлокомунсервіс».

6.Зареєструвати зміни та доповнення до колективного договору між адміністрацією Відокремленого підрозділу «Вуглезбут» ДП «Львіввугілля» та первинною профспілковою організацією філії «Львіввуглезбут» ДП «Вугілля України» (в редакції 2011 року).

7.Сторонам колективних договорів, змін та доповнень до колективних договорів врахувати, що відповідно до пункту 2 статті 5 Закону України “Про колективні договори і угоди” умови колективних договорів або угод, що погіршують порівняно з чинним законодавством становище працівників є недійсними і забороняється включати їх до договорів та угод

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше