Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-17.04.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
16 квітня 2013 року м.Сокаль № 169

Про відзначення Всесвітнього
дня охорони праці у 2013 році

Відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006 «Про День охорони праці», на виконання листа Департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації від 2 квітня 2013 року №07-3269 «Про відзначення Всесвітнього дня охорони праці у 2013 році», з метою проведення у період з 20 до 28 квітня 2013 року «Тижня охорони праці» з нагоди Дня охорони праці та привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві:

1.Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів «Тижня охорони праці» з нагоди Дня охорони праці у складі згідно з додатком.

2.Визначити основну тему Дня охорони праці у 2013 році: «Запобігання професійним захворюванням».

3.Затвердити план заходів з підготовки та проведення у 2013 році «Тижня охорони праці» з нагоди Дня охорони праці, що додається.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше