Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-03.04.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
2 квітня 2013 року м.Сокаль № 148

Про роботу шкіл естетичного
виховання в Сокальському районі

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 1 квітня 2013 року №10 “Про роботу шкіл естетичного виховання в Сокальському районі”:

1.Відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій райдержадміністрації (Н.Якубишин):

1.1.Спільно з дирекцією шкіл естетичного виховання району залучати дітей шкільного віку до позашкільної мистецької освіти, виявляти та підтримувати творчо обдаровану молодь.

1.2.Підготувати проект районної „Програми придбання музичних інструментів для мистецьких навчальних закладів району” та подати її на розгляд сесії Сокальської районної ради.

1.3.При формуванні бюджету на 2014 рік при можливості передбачити кошти для забезпечення участі дитячих творчих колективів мистецьких шкіл району в обласних конкурсах.

1.4.На виконання Програми енергозбереження для бюджетної сфери Сокальщини на 2011 – 2013 роки звернутись до Сокальської районної ради про виділення коштів на заміну вікон у Сокальській дитячій школі мистецтв ім.В.Матюка та в ІІ корпусі Великомостівської дитячої школи мистецтв.

1.5.При формуванні бюджету на 2014 рік при можливості передбачити кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт даху ІІ корпусу Великомостівської дитячої школи мистецтв.

1.6.Звернутись до Великомостівської міської ради щодо внесення змін до договору оренди приміщення Великомостівською дитячою школою мистецтв в частині встановлення терміну оренди не менше 10 років.

1.7.Розглянути можливість оформлення права постійного користування земельними ділянками початковими спеціалізованими мистецькими навчальними закладами.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше