Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-05.04.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
5 квітня 2013 року м.Сокаль № 156

Про виготовлення детального плану території в селі
Шпиколоси по вулиці Сокальська, 17а Княжівської
сільської ради (за межами населеного пункту)

Керуючись статтями 17, 123, 125 Земельного кодексу України, статтею 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 13 Закону України «Про основи містобудування», статтями 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи рішення ХУІ сесії УІ скликання Княжівської сільської ради від 14 березня 2013 року №158, розглянувши заяву Мельник Ганни Дем`янівни від 21 березня 2013 року щодо надання згоди на виготовлення детального плану території в селі Шпиколоси по вулиці Сокальська, 17а, з метою визначення параметрів земельної ділянки для обслуговування власної будівлі:

1.Замовити виготовлення детального плану території в селі Шпиколоси по вулиці Сокальська,17а Княжівської сільської ради (за межами населеного пункту).

2.Розроблений та погоджений у встановленому порядку детальний план території з результатами громадського обговорення подати на затвердження районній державній адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше