Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-05.04.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
4 квітня 2013 року м.Сокаль № 150

Про реєстрацію змін та доповнень
до колективних договорів

Згідно із Законом України “Про колективні договори і угоди”, Положенням про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод, колективних договорів, затвердженим постаново Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року №225, поданими документами:

1.Зареєструвати зміни та доповнення до Колективного договору між адміністрацією ВП "Шахта "Зарічна" ДП "Львіввугілля" та трудовим колективом прийняті 21 березня 2013 року конференцією трудового колективу.

2.Зареєструвати зміни та доповнення до Колективного договору між адміністрацією апарату управління Державного підприємства "Львіввугілля" та профспілковим комітетом первинної профспілкової організації апарату управління ДП "Львіввугілля" (в редакції 2010 року).

3.Сторонам змін та доповнень до колективних договорів врахувати, що відповідно до пункту 2 статті 5 Закону України “Про колективні договори і угоди” умови колективних договорів або угод, що погіршують порівняно з чинним законодавством становище працівників є недійсними і забороняється включати їх до договорів та угод.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше