Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-02.04.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
1 квітня 2013 року м.Сокаль № 144

Про надання допомоги найменш
забезпеченим громадянам та громадянам,
які опинилися в екстремальних обставинах

На виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району, які опинилися в екстремальних обставинах, затвердженої рішенням XVII позачергової сесії VI скликання Сокальської районної ради від 28 грудня 2012 року № 356 “Про затвердження загально районних програм на 2013 рік“, враховуючи протокол від 21 березня 2013 року № 2 засідання комісії по наданню одноразових грошових допомог громадянам, які опинилися в безвихідному матеріальному становищі, в екстремальних обставинах, спричинені пожежею, повінню, ураганом, іншими стихійними явищами природного та техногенного характеру, різким погіршенням стану здоров’я, яке потребує значних разових фінансових витрат, що не можуть бути здійснені за рахунок гарантованого мінімуму медичного забезпечення, розглянувши подані документи:

1.Надати одноразову соціальну допомогу найменш забезпеченим громадянам та громадянам, які опинилися в екстремальних обставинах, в загальній сумі 13100 гривень згідно з додатком.

2.В.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Г.Леоновій виділені кошти перерахувати на бюджетний рахунок управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

3.Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації В.Огінському провести виплату соціальної допомоги згідно з документом, який засвідчує особу.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше