Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 01.04.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
29 березня 2013 року м.Сокаль № 140

Про внесення змін у склад Координаційної
ради з питань розвитку підприємництва
Сокальської районної державної адміністрації

У зв`язку з кадровими змінами:

1.Внести зміни у склад Координаційної ради з питань розвитку підприємництва Сокальської районної державної адміністрації, який затверджений розпорядженням голови Сокальської районної державної адміністрації від 29 січня 2013 року № 40 "Про внесення змін у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 20 жовтня 2005 року № 456", ввівши у склад Координаційної ради з питань розвитку підприємництва Сокальської районної державної адміністрації головного спеціаліста юридичного сектору апарату райдержадміністрації Білань Наталію Миколаївну, вивівши зі складу Координаційної ради завідувача юридичного сектору апарату райдержадміністрації Лавріва Валентина Васильовича.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрація П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше