Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 29 січня 2007 року № 35

м. Сокаль

Про проведення спортивних

ігор Сокальського району

в 2007 році

З метою реалізації заходів районної комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту і відбору спортсменів до збірних команд району для участі в обласних змаганнях:

1.Провести в 2007 році спортивні ігри Сокальського району.

2.Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації:

2.1.До 5 лютого 2007 року розробити положення про проведення спортивних ігор.

2.2.До 10 лютого 2007 року провести семінар – наради з представниками фізкультурних осередків з підготовки та проведення змагань.

3.Часопису “Голос з-над Бугу”, телерадіокомпанії “Сокаль” забезпечувати широке висвітлення ходу змагань за програмою спортивних ігор.

4.Рекомендувати головам місцевих рад району спільно з керівниками навчальних закладів, організацій, установ, промислових підприємств, агроформувань сприяти фізкультурним осередкам по залученню широких верств населення до участі в змаганнях.

5.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації С.Ксьонжик забезпечувати своєчасне фінансування витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням змагань за рахунок асигнувань, передбачених в районному бюджеті на 2007 рік.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації М.Христинич.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше