Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
 Про райдержадміністрацію:: :: Про загальний відділ апарату Сокальської райдержадміністрації::


Начальник відділу - ЯВОРСЬКА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Телефон: (03257) 72045
адреса: 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького,26

Загальний відділ апарату Сокальської районної державної адміністрації (надалі - відділ) утворюється розпорядженням голови районної державної адміністрації.
Відділ є структурним підрозділом апарату районної державної адміністрації.
У своїй діяльності відділ керується Конституцією і законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Законом України "Про звернення громадян", указом Президента України "Про заходи щодо забезпечення конституційних прав громадян на звернення", розпорядженнями голови обласної та районної державної адміністрації, цим Положенням та іншими нормативними актами відповідно до напрямків діяльності.
Відділ підпорядковується заступнику голови райдержадміністрації, керівнику апарату.
Роботу загального відділу організовує начальник. Начальник відділу призначається на посаду та звільняється з посади розпорядженням голови райдержадміністрації за поданням керівника апарату райдержадміністрації.
У межах своєї компетенції відділ взаємодіє з підрозділами районної державної адміністрації, місцевими органами виконавчої влади, установами району .

14.09.2018
Інформація про звернення громадян, які надійшли до Сокальської районної державної адміністрації


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше