Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
 Відділ фінансово-господарського забезпечення :

 

Начальник відділу -

Телефон: (03257) 72051
адреса: 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького,26Відділ фінансово-господарського забезпечення – є структурним підрозділом апарату Сокальської районної державної адміністрації, утворюється головою районної державної адміністрації, забезпечує виконання покладених на відділ завдань, відділ не є юридичною особою.
Відділ підпорядкований голові Сокальської районної державної адміністрації та керівнику апарату Сокальської районної державної адміністрації.
Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, іншими нормативно-правовими актами, що регламентують бюджетні відносини і фінансово-господарську діяльність бюджетної установи, розпорядженнями голови Львівської обласної державної адміністрації та Сокальської районної державної адміністрації, положенням про відділ.
Основним завданням відділу є ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової, податкової, статистичної звітності господарсько-фінансової діяльності районної державної адміністрації, надання повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансове становище, результати діяльності та рух грошових коштів установи, здійснення матеріально-технічного забезпечення районної державної адміністрації.
Структура відділу фінансово-господарського забезпечення:
- начальник відділу-головний бухгалтер;
- заступник начальника;
- головний спеціаліст;
обслуговуючий персонал:
- робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків;
- водій легкового автомобіля;
- водій легкового автомобіля;
- прибиральник службового приміщення;
- прибиральник службового приміщення.   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше