Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Про район: «Туристична привабливість»



Туристичні маршрути Сокальщини:

Туристичний маршрут “Княжа доба Галицько-Волинської держави” Львів – Звенигород – Плісненськ – [Кам’янка-Бузька] – Белз – Щекотин – Львів (із заїздом у Жовкву)

Tourist route "Knyazha Doba (Princely Period) of Halych-Volyn State" Lviv - Zvenygorod - Plisnensk - [Kamyanka-Buzka] - Belz - Schekotyn - Lviv (visiting Zhovkva)

Транскордонний туристичний маршрут Белз-Белжець-Белз
Cross-border tourist route Belz-Belzhec-Belz

Туристичний маршрут «Місто над Бугом»
Tourist Route "Town on the Bug River"


28.05.2015
Туристичні події 2015 року

Tourist Events 2015


28.05.2015
Заклади харчування Сокальщини

Eating out


12.08.2014
Довідка про Сокальський район

Reference of the area


01.08.2011
Дислокація місць тимчасового розміщення та дислокація підприємств ресторанного господарства Сокальщини

Dislocation for temporary purpose. Dislocation of Restaurants and Eating Out


Музеї Сокальщини
Sokal Museums

Музей «Людина. Земля. Всесвіт»(м.Сокаль)
Art Museum "Man.Earth.Universe" (Sokal)
Художній музей «Людина. Земля. Всесвіт» у м.Сокалі створено 1985 р. зусиллями подружжя Анатолія та Наталії Покотюк.
З 1990 р. – філія Національного музею у Львові, 1995 р. – філія Львівського музею історії релігії.
Музей має унікальні духовні багатства: унікальні колекції творів мистецтва, які дають можливість людям зрозуміти Велич Божественного і невіддільність людини від Всесвіту, поглибити релігійно-філософські погляди. Музей «Людина. Земля. Всесвіт
У десяти музейних залах розгорнуті цікаві експозиційні виставки: «Людина і Всесвіт», «Свята Україна», «Ісус Христос – Найвеличніший із Синів Людства», «Під Покровом Божої Матері», «Що є Істина», «В пошуках Істини», «Космічне мистецтво», «Вчення життя – Поклик в Майбутнє», «Тарас Шевченко – Апостол Правди і Світоч Духу», «Києво-Могилянська Академія».
В музеї експонуються стародруки, які розповідають про світобудову, нашу Планету і життя на ній, оригінали робіт-космонавтів Володимира Джанібекова, Олексія Леонова, художника-фантаста Андрія Соколова, одного із засновників космічного мистецтва Бориса Смирнова-Русецького, київського художника Володимира Козара, художників-космістів світу.
Науковці музею постійно ведуть пошукову, збиральницьку та дослідницьку роботу над матеріалами історії церков Сокальщини, життя і діяльності духовних просвітителів та культурних діячів.
У фондах музею збергіаються документи з історії Сокальщини ХVІІ-ХІХ ст., кераміка відомого майстра ХІХ ст. Василя Шостопальця, зразки унікальної сокальської вишивки, предмети вшитку ХІХ-ХХ ст.
В експозиції є священні реліквії з Єрусалиму, Назарету, Вифлеєму, Люрду, а також Зарваниці, Почаєва та інших місць з’явлення Божої Матері в Україні та світі.
Окремо слід виділити експозицію, присвячену спільному українсько-американському експерименту в космосі, і першому українському космонавту Леоніду Каденюку, який відвідав музей 29 вересня 1999 р.
В одному з експозиційних залів музею, присвяченому Т.Г.Шевченку, знаходяться унікальні видання творів великого Поета: Кобзарі (С-Петербург, 1867 р. та Женева, 1878 р.), найменший Кобзар (Краків, 1940 р.). Повне видання творів Т.Шевченка (Львів, 1936 р.) та інші експонати.
Музей «Людина. Земля. Всесвіт» займає визначне місце у духовному та культурному житті Сокальщини та України. Він є духовно-мистецьким центром, місцем проведення релігійних, громадських заходів, науково-методичним центром допомоги освітнім закладам з висвітлення релігієзнавчих, краєзнавчих питань музейними засобами. Щорічно тут проводять стажування студенти вузів України.
Множаться плодотворчі зв’язки Музею з науковими і культурними інституціями України і світу: Музеями В.Курилика (Канада), Українського мистецтва (Мельборн, Австралія), М.Чюрльоніса (Каунас, Друскінінкай, Литва), Космонавтики (м.Житомир), Т.Г.Шевченка (с.Шевченкове, Канів, Київ), Івана Гончара (м.Київ).

КІМНАТА - МУЗЕЙ ім. Віктора Матюка (м.Сокаль)
Viktor Matiuk Memorial Room (Sokal)
Історико — краєзнавча кімната — музей духовного, громадського , культурно—просвітницького діяча Сокальщини і Галичини . Портрет Віктора Матюка
Заснована 24 серпня 2006 році за ініціативою викладача школи Кусень Ольги Михайлівни та директора школи Стефанишина Я.Б., знаходиться в дитячій школі мистецтв м. Сокаля, яка носить його ім'я .
У фонді музею 45 експонатів, фотографії, рукописи творів композитора. Найціннішими експонатами є:
- рояль, виготовлений у Відні в 1884 році, на якому творив В.Матюк
-власна біблія,
- хорові та вокальні твори написані рукою композитора
- книга з медичної практики з нотатками В.Матюка
- родинний альбом, рушники Сокальської вишивки.
Експозиція надає можливість ознайомитись з матеріалами життя і творчості священика, композитора лікаря В.Матюка.
Адреса музею : 80000 Львівська область, м. Сокаль, вул. Шептицького 44 « А», тел № 7-30-22.

ІСТОРИКО -КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ МУЗЕЙ м. Угнів
Uhniv Museum of Local History
ІСТОРИКО -КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ МУЗЕЙ м. Угнів
Угнів - найменше місто в Україні в якому проживає більше 1000 жителів. Місто розташоване на річці Солокія , за 50 км .від м.Сокаля. До II світової війни місто називали «Назаретом Української інтелігенції». Вперше згадано в письмових джерелах 1360 року.
В м. Угнові 1 червня 2006 року відкрито історико — краєзнавчий музей, керівник якого - викладач ПТУ Губені Галина Едуардівна. Експозиція музею дає можливість ознайомитись із історією міста, побутом, його традиціями і легендами, ознайомитись із видатними людьми, які народились і проживали в м. Угнів. Усі експонати є автентичними та унікальними: угнівський одяг, образи, жорна, побутові предмети мешканців Угнова, історичні документи...
Адреса музею : 80064 Львівська область Сокальський район, м. Угнів вул. Сагайдачного .



   

Корисні посилання



Плакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше