Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
 Центр надання адміністративних послуг: «Режим роботи Центру надання адміністративних послуг»

Режим доступу до Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області


Режим доступу до приміщення Центру надання адміністративних послуг вільний. Приміщення знаходиться в центрі м.Сокаль . Доїхати до Центу надання адміністративних послуг можна міським транспортним засобом, що проходить через центр міста. Діяльність Центру надання адміністративних послуг у м. Сокаль постійно вдосконалюється. Ми прагнемо зробити його роботу максимально ефективною та зручною для кожного з Вас. Свої побажання і пропозиції щодо організації роботи Центру та підвищення якості надання послуг просимо надсилати на електрону адресу (sokal.cnap@ukr.net) та за телефонами (0257) 7-21-75.
В Центрі надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області створені умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, скорочення та спрощення процедур отримання ними всіх необхідних документів, унеможливлення будь-яких корупційних дій з боку посадових осіб адміністративних органів. Консультації щодо отримання послуг жителі району можуть отримати як у телефонному режимі, так і через веб-сайт Сокальської райдержадміністрації (http://www.sokal-rda.gov.ua/) у розділі «Центр надання адміністративних послуг», де у повному обсязі розміщена інформація про функції, завдання та основні напрями діяльності ЦНАПУ, інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, перелік необхідних документів для отримання певної послуги, можливість завантажити електронні форми заяв. Дуже важливо, що робота Центру буде побудована прозоро, зрозуміло і чітко. В подальшому в Центрі планується впровадження електронного документообігу.

Контакти:

Центр надання адміністративних послуг
Cокальської районної державної адміністрації Львівської області розміщено за адресою:
80000, Львівська обл., м. Сокаль, вул. Тартаківська, буд.7
е-mail: sokal.cnap@ukr.net
тел.(факс): (0257) 7-21-75
Керівник Центру – Ваврів С.А.
Адміністратори Центру - Кущак О.В., Гладюк О.Ю., Лях Т.В., Кіртока І.В.

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації:

понеділок, вівторок, середа - з 8.30 год. до 17.45 год.,
четвер - з 8.30 год. до 20.00 год.,
п'ятниця - з 8.30 год. до 16.30 год.

Графік прийому суб'єктів звернень адміністраторами Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації:

понеділок, вівторок, середа - з 10.00 год. до 17.00 год.,
четвер -  з 11.00 год. до 20.00 год.,
п'ятниця - з 9.00 год. до 16.00 год.


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше