Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
 Про райдержадміністрацію:: :: «Нормативно-правові засади діяльності райдержадміністрації»::

     Сокальська районна державна адміністрація є місцевим органом виконавчої влади і входить до системи органів виконавчої влади. Сокальська райдержадміністрація в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території Сокальського району, реалізує повноваження, делеговані їй Сокальською районною радою. Правовий статус Сокальської райдержадміністрації встановлюється Конституцією України, Законом України " Про місцеві державні адміністрації" та іншими законами України. Райдержадміністрація у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України "Про місцеві державні адміністрації" , "Про державну службу" , "Про засади запобігання і протидії корупції" та іншими законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня.

Основними завданнями райдержадміністрації є:

1) виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня;
2) законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян;
3) виконання державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони довкілля, а в місцях компактного проживання корінних народів і національних меншин - також програм їх національно-культурного розвитку;
4) підготовка та виконання відповідних бюджетів;
5) звіт про виконання відповідних бюджетів та програм;
6) взаємодія з органами місцевого самоврядування;
7) реалізація інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

Райдержадміністрація діє на засадах:

- відповідальності перед людиною і державою за свою діяльність;
- верховенства права;
- законності;
- пріоритетності прав людини;
- гласності;
- поєднання державних і місцевих інтересів.
     Сокальська райдержадміністрація є юридичною особою, має печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, рахунки в установах банків України. На будинку, де розміщуються Сокальська райдержадміністрація та її структурні підрозділи, вивішуються таблички з зображенням Державного Герба України та найменуванням розташованого там органу та піднімається Державний Прапор України. Зразки печаток і відповідних табличок місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів затверджуються Кабінетом Міністрів України.
     Сокальську райдержадміністрацію очолює голова, який призначається на посаду Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України на строк повноважень Президента України. Кандидатура на посаду голови райдержадміністрації на розгляд Кабінету Міністрів України вносяться головою облдержадміністрації.
     Склад Сокальської райдержадміністрації формує голова райдержадміністрації. У межах бюджетних асигнувань, виділених на утримання райдержадміністрації, голова визначає структуру райдержадміністрації. Рекомендаційні переліки управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, а також типові положення про них затверджуються Кабінетом Міністрів України.
     На виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, власних і делегованих повноважень голова райдержадміністрації в межах своїх повноважень видає розпорядження, а керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів - накази. Розпорядження голови райдержадміністрації, прийняті в межах його компетенції, є обов'язковими для виконання на відповідній території всіма органами, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами та громадянами.


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше