Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Доступ до публічної інформації


     10 травня 2011 року набрав чинності Закон України «Про доступ до публічної інформації», який визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, та інформації, що становить суспільний інтерес.


     Надання публічної інформації Сокальською районною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

     Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі.
    При цьому необхідно вказати:

     1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

     2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

     3) підпис і дату.

     Для оформлення інформаційного запиту

     письмово: м.Сокаль, вул.Шептицького, 26, Сокальська районна державна адміністрація (на конверті вказувати "Публічна інформація");

    усно: (257) 7-20-54;

    факс: (257) 7-20-10;

     електронна пошта: sokalrda@loda.gov.ua

     Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

    Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
    Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
    Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.Розпорядження голови райдержадміністрації від 06.02.2019 №39 "Про внесення змін в пункт 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 травня 2011 року №309”


Розпорядження голови райдержадміністрації від 30.05.11р. №309 "Про забезпечення виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації”


Розпорядження голови райдержадміністрації від 29.06.11р. №377 "Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 травня 2011 року № 309"


Розпорядження голови райдержадміністрації від 08.08.11р. №460 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію”


Розпорядження голови райдержадміністрації від 15.12.11р. №730 "Про внесення змін в п.1.2 до розпорядження голови райдержадміністрації від 30 травня 2011 року № 309"


Розпорядження голови райдержадміністрації від 12.03.12р. №121 "Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, і яким надається гриф “Для службового користування”


Розпорядження голови райдержадміністрації від 05.08.13р. №335 "Про внесення змін в пункт 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 травня 2011 року № 309”


Форма запиту на інформацію


Система обліку публічної інформації


Звіт про стан роботи із запитами на інформацію, які надійшли до Сокальської районної державної адміністрації   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше